O inwestycji

 

Nowe osiedle termalne domków jednorodzinnych w Uniejowie

W Uzdrowisku Termalnym Uniejów powstaje kolejna inwestycja będąca uzupełnieniem  przestrzeni miejskiej

oraz gotowym rozwiązaniem dla tych, którzy chcieliby tu zamieszkać. Spółka "Termy Uniejów" wybudowała już osiedle bloków termalnych, którego mieszkańcy korzystają z największego uniejowskiego skarbu bez wychodzenia z domu, czyli wody solankowej, przy pomocy tzw. "trzeciego kurka" znajdującego się w łazience każdego z mieszkań.

Na mapie Uniejowa powstało już 5 bloków z zastosowaniem takich rozwiązań technologicznych.

Zamieszkaj w Uniejowie

52 domki

Domki jednorodzinne w zabudowie szeregowej w bliskim sąsiedztwie lasu o powierzchni użytkowej 115 m2

Uniejowska solanka

Domy z dostępem do uniejowskiej leczniczej solanki do celów kąpielowych oraz ogrzewaniem gazowym

Powierzchnia ok 250m2

Cała powierzchnia działki to ok. 250 m2. Na piętrze zlokalizowano 3 pokoje, łazienkę oraz 2 garderoby.

od 3960 zł brutto (cena obejmuje zakup domu i działki)

Powierzchnia Użytkowa
115m2

Bez formalności związanych z pozwoleniem na budowę, czy uzbrojeniem terenu.

Zakończył się drugi etap budowy.

Rozpoczyna się trzeci etap.

Inwestorzy poszli jednak o krok dalej i proponują kolejne rozwiązanie, czyli nowe osiedle termalne, ale tym razem połączonych ze sobą domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, również z dostępem do uniejowskiej leczniczej solanki do celów kąpielowych oraz ogrzewaniem gazowym. Nowe osiedle z kompleksowym uzbrojeniem terenu, w bliskim sąsiedztwie lasu, ma liczyć 52 domki, a oddanie pierwszych domków planowane jest już na wiosnę 2018 roku.

Domki z użytkowym poddaszem, o powierzchni użytkowej 115 m2, w zależności od opcji, będą posiadały oddzielny podjazd z jednym miejscem parkingowym dla mieszkańców oraz garaż. Cała powierzchnia działki to ok. 250 m2.

Wśród rozkładu pomieszczeń wewnątrz domu, na parterze przewidziano pomieszczenia o funkcji dziennej, w tym: kuchnię, spiżarnię, salon z wyjściem na taras i ogród, wc, kotłownię / pomieszczenie gospodarcze oraz garaż. Na piętrze zlokalizowano 3 pokoje, łazienkę oraz 2 garderoby. Każdy domek zostanie przykryty dachem dwuspadowym o konstrukcji drewnianej. Kolorystyka budynków zostanie utrzymana w spokojnych tonacjach z fragmentami ścian zrealizowanych jako okładzina z desek.

Wizualizacja domu - Ujęcie 1