Szukasz mieszkania na sprzedaż w mieście Uniejów? A może segmentu? Albo Domku Termalnego?

Rynek pierwotny w okolicach Uniejowa ma do zaoferowania przyszłym mieszkańcom wiele niebanalnych inwestycji – w mieście są już bloki termalne, a teraz również termalne domy na sprzedaż. Czy domy okażą się lepsze niż mieszkania na sprzedaż? Wszystko zależy do preferencji oraz możliwości finansowych przyszłych inwestorów. Kupując dom musimy się liczyć z większym wydatkiem niż w przypadku zakupu mieszkania, z drugiej strony Domki Termalne są inwestycją tak oryginalną i niebanalną, iż można się spodziewać wyłącznie wzrostu ceny za metr kwadratowy. Ich dodatkowym atutem jest możliwość zakupu pod wynajem krótko- i długookresowy. Domki w miejscowościach letniskowych i uzdrowiskowych cieszą się większym zainteresowaniem kuracjuszy i turystów niż mieszkania. Co jednak w sytuacji, kiedy nie szukamy nieruchomości w celach inwestycyjnych, ale po to, żeby w niej zamieszkać?

Uniejów – mieszkania na sprzedaż

Rynek mieszkań w Uniejowie jest bardzo zdywersyfikowany. Znajdziemy na nim zarówno relatywnie tanie lokale do remontu, jak i stosunkowo drogie mieszkania od dewelopera. Jeśli marzy nam się zamieszkanie w nowoczesnym budownictwie z wszystkimi jego udogodnieniami powinniśmy się przygotować na wydatek rzędu kilkuset tysięcy złotych, co w praktyce okazuje się być kwotą niewiele niższą niż cena zakupu segmentu na osiedlu Domków Termalnych.

Mieszkanie na sprzedaż a segment termalny w bliskim sąsiedztwie lasu      

Kiedy już uświadomimy sobie, że zakup nowego mieszkania wiąże się z wydatkiem porównywalnym do zakupu segmentu z ogródkiem zaczynamy się zastanawiać nad tym, czy segment nie byłby jednak lepszym rozwiązaniem. To oczywiście zależy. Pod względem przestrzeni użytkowej segment z pewnością ma nam do zaoferowania więcej niż standardowe mieszkanie. Z drugiej strony większy metraż wiąże się z większą ilością obowiązków. Skupy się jednak na zaletach Domku Termalnego.

Standardowy Domek Termalny to segment w zabudowie szeregowej na działce o powierzchni 250m2. Taka powierzchnia działki pozwala na zaaranżowanie przytulnego ogrodu, jednocześnie nie przysparzając większych trudności w jego utrzymaniu, co dla wielu potencjalnych inwestorów jest dużym plusem. W Domku Termalnym mamy do dyspozycji aż 115m2 powierzchni użytkowej na dwóch kondygnacjach. Parter to przede wszystkim strefa dzienna. Znajdziemy tu kuchnię ze spiżarnią, salon z wyjściem na taras i ogród, toaletę, pomieszczenie gospodarcze oraz taras. Piętro to przestrzeń zaprojektowana z myślą o wypoczynku. Znajdziemy na nim trzy oddzielne sypialnie, dwie garderoby i łazienkę z osławionym w Uniejowie trzecim kurkiem.

Trzeci kurek – największy atut Domku Termalnego pod lasem

O ile w samym Uniejowie możemy już znaleźć mieszkania na sprzedaż z „trzecim kurkiem” o tyle segmenty z tym udogodnieniem to absolutna nowość na polskim rynku nieruchomości. Ale o co cały ten hałas? Każdy Domek Termalny ma bezpośredni dostęp do leczniczej wody termalnej, dla której do Uniejowa rokrocznie przyjeżdżają kuracjusze z całego kraju, i nie tylko. Z leczniczych i odprężających właściwości uniejowskiej solanki możemy korzystać w zaciszu własnej łazienki, kiedy tyko chcemy i czujemy taką potrzebę. Lecznicze i prozdrowotne właściwości uniejowskie solanki zostały potwierdzone naukowo. Solanka termalna znajduje zastosowanie przy leczeniu wielu chorób – od dolegliwości reumatoidalnych, przez choroby skóry i schorzenia górnych dróg oddechowych, po nerwobóle i nerwice. A Ty możesz mieć ją we własnym domu, w niegraniczonej ilości, o każdej porze dnia i nocy!

Klientów zainteresowanych zakupem Domku Termalnego zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z realizowaną inwestycją. Jesteśmy przekonani, że nasze Osiedle Domków Termalnych to dla Państwa lepszy wybór niż mieszkanie na sprzedaż od dewelopera. W razie pytań lub wątpliwości, pozostajemy do dyspozycji.